Opis osiedla „Kostrze-Dąbrowa”


Tak spokojnie i nowocześnie - rodzinne osiedle nowoczesnych domów z ogródkami

Poszukujesz dla siebie i swoich bliskich idealnego miejsca do zamieszkania w Krakowie, miejsca z własnym ogródkiem i pięknymi widokami, w którym odetchniesz od miejskiego zgiełku? Twoje potrzeby i oczekiwania spełni wyjątkowe i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych, powstające pomiędzy ulicami Tyniecką i Dąbrowa w malowniczo położonej części Krakowa- Kostrzu.

Inwestycja realizowana jest przez inwestora PRO DOMO INVESTMENT, uznaną firmę deweloperską z 20-letnim doświadczeniem w branży.

W ramach naszej inwestycji powstanie:

18 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, (dwulokalowych) w zabudowie bliźniaczej,

1 budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej.

Budowa rozpoczęta

Twoja wymarzona przestrzeń do życia

„Kostrze – Dąbrowa” to kameralne i nowoczesne osiedle domów w rejonie Uroczyska Skotniki, Dedykowane jest właśnie takim ludziom jak Ty, ceniącym sobie funkcjonalne rozwiązania architektoniczne i użytkowe oraz, bliskość natury, która współgra z rytmem miejskiego życia. Nowoczesne i funkcjonalne domy z ogrodami podzielone będą w pionie na odrębne lokale mieszkalne z dwoma miejscami postojowymi dla każdego lokalu, w tym jednym zadaszonym. Atrakcyjny i funkcjonalny układy lokali oraz liczne udogodnienia zapewnią Tobie i Twoim bliskim najwyższy komfort na co dzień.

Osiedle zachwyci Cię jego sielskim, choć wciąż miejskim charakterem komfortem i bezpieczeństwem, które zabezpieczać będą instalacja alarmowa w każdym lokalu oraz system monitoringu wejścia i wjazdu na teren zamkniętego osiedla ograniczający dostęp osobom postronnym. Przepiękne tereny zielone pozwolą Ci wraz z całą rodziną cieszyć się tą wspaniałą, zaciszną przestrzenią do życia. Tym samym osiedle zapewni Ci nie tylko bezpośredni dostęp do miejskiej infrastruktury, ale także odpowiedni standard wypoczynku.

Wyobraź sobie przyjemne, wspólne spacery po okolicznych lasach i letnie wieczory spędzone we własnym ogródku...

To miejsce, które może zostać Twoim domem !

Dlaczego warto?

Wyjątkowa lokalizacja

Jednym z atutów naszej inwestycji jest jej wyjątkowa i atrakcyjna lokalizacja, która pozwala na życie w spokojnej i bezpiecznej okolicy, a zarazem w sercu jednej z prężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Kameralne osiedle przy ul. Tynieckiej zlokalizowane jest w, Kostrzu. Nie bez powodu mówi się, że Kostrze, które przynależy do Dzielnicy VIII Dębniki, to zielone płuca Krakowa. Dzielnica ta, będąca niegdyś podkrakowską wsią, dziś fascynuje bogatą historią oraz urzeka magicznym położeniem wśród zieleni i lasów.

Dogodny dojazd

Zaciszne domy od krakowskiego Rynku będzie dzieliło nieco ponad 7 km, co umożliwi korzystanie z uroków zarówno miasta, jak i terenów zielonych, które je otaczają. Bliskość węzłów komunikacyjnych oraz zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanki autobusowe pozwolą mieszkańcom na sprawne dotarcie do pracy, szkół, przychodni, a także znajdujących się w pobliżu terenów rekreacyjnych i sportowych.

Liczne atrakcje

Osiedle sprosta wymaganiom osób ceniących sobie aktywny tryb życia. W bliskim sąsiedztwie znajdują się takie atrakcje, jak tor kajakowy, pływalnia i hala sportowa przy ul. Kolnej, centrum sportu i rekreacji przy ul. Winnickiej, a także trasy rowerowe i piesze w Bielańsko-Tynieckim Parku Krajobrazowym, które spełnia Twoje oczekiwania.

Przydomowy ogród

Starannie dobrana przez nas zieleń osiedla spełni Twoje oczekiwania oraz wszystkich osób marzących o własnym domu z indywidualnym ogrodem. Estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowane przydomowe tereny zielone będą dla Ciebie i Twojej rodziny doskonałym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Sprawdzony inwestor

Nasze firmy zrealizowały Od 1998 roku szereg udanych i znaczących inwestycji z zakresu budownictwa wielo- i jednorodzinnego. Zawsze dla nas Wyznacznikami były: nowoczesność projektu, dobór właściwych materiałów, staranność wykonania, oraz elastyczność w realizacji indywidualnych oczekiwań Nabywców. Długi staż jest najlepszym dowodem potwierdzającym naszą rzetelność i doświadczenie.

Gotowy dom

To co dostajesz w cenie - oszczędność czasu, pieniędzy i uniknięcie stresu to kluczowe zalety zakupu gotowego domu z własnym ogrodem na naszym osiedlu. Dzięki zakupowi lokalu w naszej inwestycji możesz cieszyć się wymarzonym miejscem do życia w Krakowie bez trudów związanych z samodzielnym prowadzeniem budowy.

Oszczędności w eksploatacji

Zwracając uwagę na koszty związane z posiadaniem własnego domu, wyposażyliśmy indywidualnie każdy lokal w instalacje umożliwiające zarówno zaprogramowanie parametrów użytkowych w czasie jak i możliwość sterowania nimi przez Internet. Zamontowane systemy spowodują automatyczne obniżenie Twoich miesięcznych kosztów utrzymania danego lokalu.

Zainteresowała Cię nasza inwestycja?

Skontaktuj się, by uzyskać szczegółowe informacje!

Tel. 797 75-14-14

Tel. 12 359-86-00

Email biuro@prodomoinvestment.pl

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w naszym biurze sprzedaży w Krakowie przy ul. Wincentego Danka 8/U20.