okolice


Zielona oaza w mieście

Osiedle naszych domów na nowo definiuje pojęcie mieszkania w centrum miasta. Zlokalizowane w ekologicznie czystym terenie, w dogodnej odległości od centrum, zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki rodzinnego życia w ciszy i spokoju. Doskonałe położenie osiedla w miejscu gdzie natura współgra z rytmem miejskiego życia, wśród zieleni, czyni je wymarzoną oazą dla Ciebie i każdego, kto ponad wszystko ceni sobie kontakt z przyrodą, bez rezygnacji z miejskich udogodnień. Przestronne domy z ogrodami to Twoja bezpieczna przystań w mieście, w będziesz mógł w pełni wypocząć.

Okolica z bogatą historią

Nasze osiedle położone jest pośród terenów zielonych, nieopodal ulicy prowadzącej z centrum Krakowa do klasztoru w Tyńcu. Bogate dzieje tej dawnej podkrakowskiej wsi, przyłączonej do miasta w 1941 roku, sięgają aż XIV wieku. Mieszkanie w budowanym przez nas osiedle, pozwoli zanurzyć się w wyjątkowym klimacie tej okolicy, po dziś dzień zachwycającej unikatowymi warunkami.

Atrakcje na wyciągnięcie ręki

Osiedle „Kostrze – Dąbrowa” z powodzeniem łączy to, co najlepsze- sąsiedztwo terenów zielonych z miejskimi udogodnieniami. Na wyciągnięcie ręki mieszkańców naszego osiedla będą liczne atrakcje, jak tor kajakowy, pływalnia i hala sportowa przy ul. Kolnej, centrum sportu i rekreacji przy ul. Winnickiej, a także trasy rowerowe i piesze w Bielańsko-Tynieckim Parku Krajobrazowym. Pobliska infrastruktura drogowa zapewni Tobie i mieszkańcom z kolei szybki i sprawny dojazd do pracy, szkoły, przedszkola, przychodni i innych niezbędnych wielkomiejskich udogodnień.

Zainteresowała Cię nasza inwestycja?

Skontaktuj się, by uzyskać szczegółowe informacje!

Tel. 797 75-14-14

Tel. 12 359-86-00

Email biuro@prodomoinvestment.pl

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w naszym biurze sprzedaży w Krakowie przy ul. Wincentego Danka 8/U20.